הליך הפונדקאות

תהליך בחירת אם פונדקאית:

מרחק מגוריה מהקליניקה, הרצון לשאת תאומים או תינוק יחיד, האם תרצה הליך מהיר במיוחד? האם תרצה לצאת לדרך לתהליך הזול ביותר? ועוד

בייבילום תציג פונדקאית זמינה העונה על דרישות ההורים המיועדים.

בייביבלום יבהיר את סך העלויות הנגזרות מבחירת אם פונדקאית (הקבועות והמשתנות) וינהל מו"מ להוזלת עלויות אלו במידת האפשר.

בייביבלום יתאם שיחת סקייפ עם הפונדקאית וילווה את ההורים בשיחה זו כמו כן ילווה את ההורים בתהליך סינון הפונדקאית – ווידוא סינון רפואי, פסיכולוגי, בדיקת עבר פלילי, בהתאם לצרכי ההורים המיועדים.

תיאום בחינת המצב הביטוחי של האם פונדקאית ע"י יועץ ביטוח וקבלת החלטות בהתאם.

ייעוץ לגבי ההסכם המשפטי מול הפונדקאית, מה ניתן לשנות ומה לא, על סמך נסיון עבר.

נתאם פגישת היכרות עם הפונדקאית בארה"ב כחלק מנסיעת ההורים המיועדת כמו כן, ננהל את הקשר ביניכם לפונדקאית בתהליך החתימה על הסכם פונדקאות ולאחר מכן לאורך התהליך של הפריה חוץ גופית, הריון ולידה.

המלווה והמפיק האישי שלכם מטעם בייביבלום יעקוב וינהל את ההוצאות המשולמות לאם פונדקאית

כיצד בוחרים תורמת

כיצד בוחרים תורמת ביצית?

בחירת התורמת עבור תרומת ביצית היא צעד חשוב מאד בתהליך. חשוב להבין כי התורמת היא האחראית על חצי מההרכב הגנטי של הילדים העתידיים שלכם. זוהי בחירה מרגשת ומורכבת כאחת. אנו נחשוף בפניכם את כל הכלים שיש בידינו כדי שתעשו בחירה מושכלת בבחירת התורמת לתרומת ביצית. אנו משתפים פעולה עם מספר מאגרי תורמות בעלויות מסובסדות. מטרתינו היא לחשוף אתכם למקסימום מידע וללוות אתכם בבחירה.

טיפ:
אנו מציעים בחום לבחור מישהי שנראית כמתאימה לכם, תבחרו על סמך קריטריונים שקל לסנן באמצעותם: אינטליגנציה (באמצעות תשובות פתוחות של התורמת לשאלות שונות ומבחני SAT), יופי, ומבנה אישיותי. אל תסתבכו בניתוח הממצאים הרפואיים והגנטיים, לצורך כך בדיוק העמדנו עבורכם את האנשים המומחים והמקצועיים ביותר בעולם

התהליך הרפואי

הפריה חוץ גופית (IVF)

הפריה חוץ גופית הנו תהליך רפואי שמטרתו למקסם במחזור שאיבה אחד את מספר הביציות האיכותיות של התורמת ולייצר עוברים. לאחר שאיבת הביציות, מפרים אותן בטכנולוגיה ייחודית בזרע ההורים המיועדים, וכך נוצרים העוברים. ביום החמישי להיווצרותם מבצעים עליהם בדיקות גנטיות ומחליטים האם להחזיר עובר אחד או שניים לרחם הפונדקאית.

המרפאה

Baby Bloom משתף פעולה רק עם מרפאות פוריות הטובות ביותר בעולם. עם חלקן אף הגיע למצב אופטימלי בו מוכנה המרפאה לקחת על עצמה 100% מהסיכון הרפואי. או במילים אחרות, מבטיחה לכם 100% שיהיה לכם ילד בעלות לא משתנה (בחלק הרפואי). המרפאות איתן אנו עובדים נתונות למעקב ה-FDA ונתוני ההצלחה שלהם חשופים ב- sart.org.

הידעת?

א. בהיריון רגיל של גבר ואישה, אחוזי ההצלחה ללידה עומדים על 3%. במרפאות מתקדמות, בתהליך הפריה חוץ גופית בו מתבצע תהליך טכנולוגי מתקדם להפריה, אחוזי ההצלחה מטפסים ל-92%! (בתהליך של אם פונדקאית ותורמת ביצית).

ב. הרבה מלקוחותינו מעוניינים בתהליך
IVF שתוצאתו היא תאומים. לאחר שאיבת הביציות, מחלקים את מספרן לשתי קבוצות. כל קבוצת ביציות מופרית בנפרד ע”י הזרע של כל אחד מבני הזוג. התוצאה הצפויה היא תינוק ביולוגי לכל אחד מבני הזוג.

ההיריון

הטרימסטר הראשון

בשבוע השביעי להריון מבצעים בדיקת אולטראסאונד הקובעת האם מדובר בילד אחד או תאומים. למעשה בבדיקה המרגשת הזו אתם יכולים לבחור להשתתף פיזית או בשיחת סקייפ מהארץ.

השבוע ה-20

זהו השלב בו נערכת סקירת המערכות הכללית, אנו ממליצים בשלב זה לכל לקוחותינו לנסוע שוב לארה”ב ולהגיע לסקירה זו.

המעקב שלנו

תפקידנו לכל אורך ההריון הוא לעקוב שכל הבדיקות הרפואיות נעשות כנדרש, כולל הבדיקות הגנטיות לפי הפרוטוקול הרפואי. כמו כן, אנו עוקבים אחרי כל שלבי ההריון ודואגים כי המעבר מרופא הקליניקה (בשבוע ה-10) לרופא המקומי של הפונדקאית יהיה חלק ככל האפשר.

הלידה

הכנה לנסיעת הלידה

אנו נדאג שתגיעו ללידה המרגשת שלכם כמה שיותר מוכנים. נצייד אתכם ברשימת קניות מומלצת ואיפה כדאי לקנות, נסביר ונפרט את תכנית הלידה שלכם במסמך מסודר ובעיקר נבהיר לכם שאתם תפקידכם להתרגש, תנו לנו להתעסק בבירוקרטיה.

הלידה

הגיע שלב הלידה, כמה זה מדהים! תנו לנו לעבוד בשבילכם:
אנו ניידע את בית החולים שמדובר בהיריון פונדקאות, כך יסדרו לכם חדר צמוד לחדר הפונדקאית ותוכלו להיות איתה וללוות אותה מקרוב. אנו נעזור לכם למצוא דירה בקרבת בית החולים שם תוכלו לשהות לפני הלידה ואחרי הלידה יחד עם הילדים

הטיפול שלנו

אנו נדאג לכל ההליך המשפטי המתנהל במקביל, ההכרה באבהות, תהליך הגיור, הנעת תהליך האזרוח טרום חזרתכם לארץ והוצאת דרכונים אמריקאים לילדים!

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  new

   לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

   ×

    השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

    מעוניינים בתיאום פגישה אישית


    [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

    ×

    יש לך שאלה?

    השאירו פרטים לשיחה עם נציג